Zadzwoń po kredyt  71 358 22 15

71 358 22 15

Karty kredytowe (2)

turbokarta

Visa TurboKARTA

  • Dla fanów podróży i dobrego jedzenia
  • Zawieranie umowy - bez wychodzenia z domu lub w oddziale
Zyskaj

Nawet do 360 zł rocznie¹

Opłaty
0 zł za obsługę karty²
Pouczenie prawne
Pouczenie prawne
karta visa comfort

Visa Comfort

  • Idealna dla tych, którzy chcą od razu korzystać z karty
  • Zawieranie umowy - bez wychodzenia z domu lub w oddziale
Zyskaj

kredyt bez odsetek nawet do 54 dni2

Opłaty
0 zł za obsługę karty¹
Pouczenie prawne
Pouczenie prawne

Co możesz zrobić ze swoją kartą?

Bankuj mobilnie

korzyści z posiadania aplikacji mobilnej Santander Consumer Banku

Aplikacja mobilna

Pobierz aplikację na swój telefon i zawsze miej ją pod ręką.

Pozostałe produkty

Karta Ratalna Comfort Plus ze stałą spłatą

Pierwsza karta kredytowa z zawsze równą spłatą

Visa Castorama

Kupuj wygodnie w sklepie Castorama

Karta Visa Comfort Plus

Korzystaj swobodnie ze stałego dostępu do dodatkowych pieniędzy

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami

Karty kredytowe Santander Consumer Banku mają aż do 54 dni okresu bezodsetkowego. Jeśli w tym okresie nie zwrócisz całej kwoty, którą wykorzystałeś w ramach limitu na karcie, możesz rozłożyć ją na dogodne raty.

Wniosek o kartę kredytową Santander Consumer Banku możesz złożyć bez wychodzenia z domu przez infolinię lub w oddziale. 

Z pieniędzy dostępnych na karcie możesz korzystać na całym świecie tak, jak Ci wygodnie – kartą zapłacisz za zakupy w sklepach tradycyjnych (również zbliżeniowo) oraz w internecie, a także wypłacisz gotówkę z dowolnego bankomatu.

Dzięki karcie kredytowej Visa TurboKARTA możesz zyskać 5% zwrotu w samodzielnych myjniach samochodowych, 3% zwrotu w restauracjach, pubach, kawiarniach i fast foodach oraz 1% za paliwo i inne zakupy na stacjach paliw. Szczegóły znajdziesz na stronie karty kredytowej Visa TurboKARTA. Karty kredytowe Santander Consumer Banku to niska miesięczna opłata za obsługę karty, a także wiele możliwości spłaty karty.

  • bez wychodzenia z domu – wystarczy zadzwonić na Infolinię: 195 00 ** lub zamówić rozmowę z doradcą.
  • Oddziale - pamiętaj, aby zabrać ze sobą dokument tożsamości oraz potwierdzenie źródła i wysokości otrzymywanych dochodów.

Karta z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem zostanie wysłana na adres korespondencyjny (odrębną przesyłką przyjdzie również numer PIN). Ze względów bezpieczeństwa jest ona nieaktywna. 

Aktywuj ją, by wygodnie z niej korzystać:

  • Bankowości Internetowej lub w aplikacji mobilnej (jeżeli zawarłeś Umowę o Świadczenie Usług Bankowości Elektronicznej i Usług Bankowości Telefonicznej) – po zalogowaniu kliknij przycisk „Aktywuj” i postępuj zgodnie ze wskazówkami
  • telefonicznie – zadzwoń pod bezpłatny numer 800 700 500 lub 71 797 22 40 **

Tak. Wystarczy przy podpisywaniu umowy o kartę poprosić o karty dodatkowe dla bliskich – muszą być oni obecni przy podpisywaniu umowy. Używając kart korzystacie z jednego limitu kredytowego (w ramach jednego rachunku). Wszystkie transakcje dokonane zarówno kartą główną, jak i dodatkowymi znajdziesz w Bankowości Internetowejaplikacji mobilnej oraz na wspólnym zestawieniu z rachunku karty, które otrzymasz co miesiąc. 

Dla wygody w Bankowości Internetowej oraz w aplikacji mobilnej możesz skorzystać z filtru „rodzaj karty”, aby wybrać transakcje dokonane kartą główną lub dodatkową.

Jakie możliwości dają nasze karty?

Karty kredytowe dają możliwość korzystania z kredytu bez odsetek. Karty kredytowe pozwalają na wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy w ramach limitu kredytowego udostępnionego przez bank. Dzięki niej łatwiej radzić sobie z niespodziewanymi wydatkami.

Jak można korzystać z pieniędzy na karcie?

Z pieniędzy dostępnych na karcie możesz korzystać na całym świecie tak, jak Ci wygodnie – kartą zapłacisz za zakupy w sklepach tradycyjnych (również zbliżeniowo) oraz w internecie, a także wypłacisz gotówkę z dowolnego bankomatu.