Wypełnij formularz

*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Jak to działa?
Jak to działa?

1 Wyrażam zgodę na kontaktowanie się drogą elektroniczną przez Santander Consumer Bank S.A. (zwanym dalej Bankiem) w celu zawarcia Umowy o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty (zwanej dalej Umową) oraz na przekazywanie mi przez Bank w czasie trwania Umowy oraz po jej wygaśnięciu (aż do odwołania) informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na warunkach określonych w Ustawie o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w czasie trwania Umowy oraz po jej wygaśnięciu (aż do odwołania) za pomocą automatycznych systemów wywołujących i telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004r. prawo telekomunikacyjne dotyczących produktów i usług podmiotów należących do Grupy Santander oraz produktów i usług oferowanych przez podmioty trzecie przy współpracy z Bankiem.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank (aż do odwołania) moich danych osobowych (zwanych dalej danymi) niezbędnych do sporządzenia wniosku i Umowy o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty zawartych w tym formularzu oraz przekazanych w trakcie rozmowy telefonicznej, w sytuacji gdy zawarcie Umowy nie dojdzie do skutku w zakresie i w celu przekazywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług podmiotów należących do Grupy Santander oraz produktów i usług oferowanych przez podmioty trzecie przy współpracy z Bankiem.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o tym, że administratorem moich danych jest Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-611), ul. Strzegomska 42c, jak również o celach przetwarzania moich danych (tj. o celach wymienionych powyżej), o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania, przeglądania, dobrowolności podania, żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych. Powyższe uprawnienia mogą być realizowane w każdym czasie poprzez złożenie odpowiedniego oświadczenia na piśmie: osobiście w dowolnych placówkach Banku bądź wysyłając korespondencję na adres wyżej wskazanej siedziby Santander Consumer Banku S.A.

2Szczegóły w Regulaminie Programu Sprzedaży Premiowej „Zakupy do pełna” dla kart kredytowych TurboKARTA Santander Consumer Bank S.A.

3Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych TurboKARTA.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny zdolności kredytowej Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A

polityka prywatności
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji