195 00

Mapa oddziałówFormularze kontaktowe i numery telefonów
 

195 00

Opłata zgodna
z taryfą operatora

Aktualności

26 czerwca 2017

9 powodów, dla których warto zabrać kartę na wakacje

Wakacje to przede wszystkim czas odpoczynku i regeneracji. W naszym przewodniku „Wakacje z kartą w kraju i za granicą” podpowiadamy, jak zadbać o bezpieczeństwo i swobodę finansową, by w pełni cieszyć się tym wyjątkowym okresem.
Więcej
16 czerwca 2017

"Polak w drodze 2.0 – wydatki kierowców" - kolejna edycja raportu

Ile kosztuje utrzymanie samochodu? Jak finansujemy zakup samochodu? Dlaczego potrzebujemy Assistance? Odpowiedzi na te i kolejne pytania znajdą Państwo w najnowszej edycji raportu „Polak w drodze 2.0 – wydatki kierowców”. Zapraszamy.
Więcej
18 maja 2017

Przewodnik po świecie bezpiecznych zakupów w internecie

Bezpieczeństwo finansów to wartość, która jest dla nas coraz ważniejsza. Specjalnie dla obecnych i przyszłych Klientów stworzyliśmy przewodnik, który pomoże zrozumieć jak robić zakupy w Internecie łatwo, szybko, ale przede wszystkim bezpiecznie.
Więcej
20 kwietnia 2017

Mistrzowski kredyt gotówkowy ponownie na podium Totalmoney.pl

Z przyjemnością informujemy, że oferta mistrzowskiego kredytu gotówkowego zdobyła 1 miejsce w kwietniowym rankingu TotalMoney.pl.
Więcej
23 marca 2017

Znani Polacy już po raz 10. wesprą Bieg po Nowe Życie

1 kwietnia w Wiśle odbędzie się 10. edycja Biegu po Nowe Życie. Gwiazdy kina, estrady, dziennikarze i sportowcy oraz osoby po przeszczepie pomaszerują wspólnie z kijami nordic walking, by wesprzeć polską transplantologię.
Więcej
17 marca 2017

Santander Consumer Bank zaangażował się w Bieg po Nowe Życie

Od 10. edycji Biegu po Nowe Życie Santander Consumer Bank jest jego generalnym partnerem.
Więcej
03 marca 2017

Większe wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce dzięki przełomowym transakcjom zawartym przez EBI z SCB i BZ WBK

Europejski Bank Inwestycyjny (EBI) zawarł z Santander Consumer Bankiem Polska (SCB) i Bankiem Zachodnim WBK S.A. umowy dotyczące rozwiązań, które nie były wcześniej stosowane na polskim rynku sekurytyzacji i zabezpieczeń gwarancyjnych.
Więcej
28 lutego 2017

Bankowe Centrum Cyberbezpieczeństwa Związku Banków Polskich ostrzega klientów banków

Bankowe Centrum Cyberbezpieczeństwa Związku Banków Polskich ostrzega klientów banków korzystających z bankowości elektronicznej przed przestępcami, którzy podszywając się pod znajomych z Facebooka wyłudzają dane do bankowości elektronicznej.
Więcej
21 lutego 2017

Świętujemy spektakularne 50. zwycięstwo Justyny Kowalczyk w Pucharze Świata.

Sprawdź, jak wygrać maskotkę jubileuszowego osiołka.
Więcej
21 lutego 2017

Wspólnie świętujemy 50. zwycięstwo w Pucharze Świata naszej Mistrzyni!

Justyna zwycięża i wraz z Santander Consumer Bankiem wspiera małych pacjentów. Pięćdziesiąte zwycięstwo naszej Mistrzyni to 50 urządzeń wspomagających Mukoludki w walce z mukowiscydozą.
Więcej
04 stycznia 2017

Santander Consumer Bank przekaże 20 zł na cele charytatywne za każdy kredyt udzielony 5 stycznia

Santander Consumer Bank przyłącza się do kultywowania tradycji rodem z Półwyspu Iberyjskiego i kontynuuje zeszłoroczną akcję, w ramach której za każdy udzielony kredyt przekaże pieniądze na pomoc potrzebującym dzieciom.
Więcej
Do góry
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji