195 00

Mapa oddziałówFormularze kontaktowe i numery telefonów
 

195 00

Opłata zgodna
z taryfą operatora

Aktualności

23 marca 2017

Znani Polacy już po raz 10. wesprą Bieg po Nowe Życie

1 kwietnia w Wiśle odbędzie się 10. edycja Biegu po Nowe Życie. Gwiazdy kina, estrady, dziennikarze i sportowcy oraz osoby po przeszczepie pomaszerują wspólnie z kijami nordic walking, by wesprzeć polską transplantologię.
Więcej
17 marca 2017

Santander Consumer Bank zaangażował się w Bieg po Nowe Życie

Od 10. edycji Biegu po Nowe Życie Santander Consumer Bank jest jego generalnym partnerem.
Więcej
03 marca 2017

Większe wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce dzięki przełomowym transakcjom zawartym przez EBI z SCB i BZ WBK

Europejski Bank Inwestycyjny (EBI) zawarł z Santander Consumer Bankiem Polska (SCB) i Bankiem Zachodnim WBK S.A. umowy dotyczące rozwiązań, które nie były wcześniej stosowane na polskim rynku sekurytyzacji i zabezpieczeń gwarancyjnych.
Więcej
28 lutego 2017

Bankowe Centrum Cyberbezpieczeństwa Związku Banków Polskich ostrzega klientów banków

Bankowe Centrum Cyberbezpieczeństwa Związku Banków Polskich ostrzega klientów banków korzystających z bankowości elektronicznej przed przestępcami, którzy podszywając się pod znajomych z Facebooka wyłudzają dane do bankowości elektronicznej.
Więcej
21 lutego 2017

Świętujemy spektakularne 50. zwycięstwo Justyny Kowalczyk w Pucharze Świata.

Sprawdź, jak wygrać maskotkę jubileuszowego osiołka.
Więcej
21 lutego 2017

Wspólnie świętujemy 50. zwycięstwo w Pucharze Świata naszej Mistrzyni!

Justyna zwycięża i wraz z Santander Consumer Bankiem wspiera małych pacjentów. Pięćdziesiąte zwycięstwo naszej Mistrzyni to 50 urządzeń wspomagających Mukoludki w walce z mukowiscydozą.
Więcej
04 stycznia 2017

Santander Consumer Bank przekaże 20 zł na cele charytatywne za każdy kredyt udzielony 5 stycznia

Santander Consumer Bank przyłącza się do kultywowania tradycji rodem z Półwyspu Iberyjskiego i kontynuuje zeszłoroczną akcję, w ramach której za każdy udzielony kredyt przekaże pieniądze na pomoc potrzebującym dzieciom.
Więcej
Do góry
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji