Bieg po Nowe Życie

17. Bieg po Nowe Życie

Santander Consumer Bank - bank od kredytów - od wielu lat wspiera ideę polskiej transplantologii. Dlatego z dumą angażujemy się w realizację 17. Biegu po Nowe Życie. Więcej informacji o tym wydarzeniu już niedługo w naszym serwisie.

16. Bieg po Nowe Życie (relacja)

​​21 czerwca, po raz pierwszy w formule on-line, odbył się 16. Bieg po Nowe Życie. 3,5 godziny transmisji telewizyjnej, 224 uczestników, w tym 84 osób po przeszczepieniu, 3 studia plenerowe (Wisła, Warszawa, Wrocław) - tak podczas epidemii koronawirusa wyglądała kolejna edycja inicjatywy społecznej, której celem jest wspieranie polskiej transplantologii. Santander Consumer Bank – bank od kredytów jest Generalnym Partnerem tego wydarzenia.

Bieg po Nowe Życie to inicjatywa społeczna, której celem jest edukacja w zakresie transplantacji narządów. Bieg po Nowe Życie buduje społeczne poparcie dla transplantacji, upowszechnia świadectwa woli i świadome dawstwo narządów. Ideę promują aktorzy, muzycy, artyści, sportowcy, przedstawiciele nauki i mediów, którzy dwa razy w roku spotykają się w wyjątkowym marszu nordic walking z osobami po przeszczepieniu.

Dziewięciokrotnie wydarzenie gościło w Wiśle, sześciokrotnie Bieg po Nowe Życie odwiedził Warszawę. Dzięki zasięgowi i przesłaniu Bieg po Nowe Życie wpisał się na listę najważniejszych polskich kampanii społecznych.
 
Zobacz całą transmisję online z 16. wirtualnego Biegu po Nowe Życie

Jak drużyna Santander Consumer Banku zachęcała do udziału w 16. Biegu po Oddech? Zobaczcie z nami!

 

15. Bieg po Nowe Życie (relacja)

   

7 września w magicznej scenerii Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie odbył się 15. jubileuszowy Bieg po Nowe Życie. 

W sobotę warszawiacy i turyści kibicujący uczestnikom wydarzenia mogli zobaczyć ponad 100 sztafet. To rekord Biegu po Nowe Życie, w którym udział biorą osoby po przeszczepieniu, oraz znani ze świata teatru i filmu, gwiazdy sceny muzycznej i kabaretowej, dziennikarzy i sportowców. W Warszawie w sztafetach zobaczyć mogliśmy między innymi:  współtwórcę i ambasadora wydarzenia - Przemysława Saletę, Piotra Zelta, Olgę Kalicką, Rafała Zawieruchę, Martę Kuligowską, Magdalenę Stużyńską, Andrzeja Nejmana, Aleksandrę Popławską, Jacka Kopczyńskiego, Andrzeja Młynarczyka, Marka Plawgo, Rafała Cieszyńskiego, Łukasza Kadziewicza, Jerzego Mielewskiego, Michała Mikołajczaka, Ewę Pacułę, Joanne Kuberską, Marcina Mroczka, Olgę Borys, Mariolę Bojarską- Ferenc, Jolantę Fraszyńską, Anitę Jańciak, Marcina Korcza, Monikę Zamachowską, Roberta Sowę, Jarosława Kreta, Tomasza Iwana, Urszulę Dębską, Jarosława Boberka, Ewę Kuklińską, Adriannę Borek, Michała Olszańskiego, Radosława Brzóskę, Wojciecha Majchrzaka, Elżbietę Romanowską, Mariusza Kałamagę i wielu innych. 

Wstępem do sobotniego wydarzenia było piątkowe telewizyjne spotkanie „Przy kawie o transplantologii”. Oprócz osób po przeszczepieniach wzięli w nim udział także lekarze, sławy polskiej medycyny transplantacyjnej, koordynatorzy transplantacyjni oraz Mariusz Klepacz, Członek Zarządu Santander Consumer Banku. W wydarzeniu wzięła też udział reprezentacja pracowników Santander Consumer Banku - banku od kredytów.

Bieg po Nowe Życie

Bieg po Nowe Życie